Juwent Drzwi
Juwent Drzwi

Wybierz drzwi dla siebie

Kreator drzwi
online

O firmie

Firma JUWENT działalność rozpoczęła w roku 1992 jako JUWENT S.C. produkując urządzenia grzewczo wentylacyjne. Początkowa oferta firmy to przede wszystkim nagrzewnice oraz aparaty grzewczo wentylacyjne elektryczne, wodne i parowe.

W 1994 roku pojawił się pomysł uruchomienia produkcji drzwi antywłamaniowych  już od roku 1995 JUWENT rozpoczął produkcję ww. drzwi. Jak się wkrótce okazało decyzja o uruchomieniu produkcji drzwi była trafna. Szybki rozwój sprzedaży spowodował potrzebę zorganizowania dodatkowego działu sprzedaży, magazynu, a przede wszystkim innego marketingu.

W roku 1998 zarejestrowana została firma JUWENT Sp. z o.o. która zajęła się produkcją i sprzedażą drzwi antywłamaniowych, antywłamaniowo-ognioodpornych i ognioodpornych. Stworzona została nowa siedziba firmy tj. budynki administracyjne i hale produkcyjne.

Od początku istnienia w firmie zaszło wiele zmian. Trwa jej ciągły rozwój. Obecnie przedsiębiorstwo oraz jego zasoby technologiczne w niewielkim stopniu przypominają te z początków istnienia firmy. Jedną z podstawowych filozofii ludzi zarządzających firmą jest nieustające inwestowanie w park maszynowy, co ma zapewnić szeroki zakres oferowanych na rynek produktów oraz najwyższa ich jakość. Działania takie zaowocowały tym, że w chwili obecnej w zakładzie pracują maszyny i urządzenia o najwyższym światowym standardzie zarówno w zakresie jakości procesu produkcyjnego jak i bezpieczeństwa pracowników.

 

Zwracając uwagę na historię można zauważyć, że działalność firmy JUWENT od początku charakteryzuje duża dynamika i rozwój. Dynamiczny rozwój firmy przypadający na koniec lat 90-tych kontynuowany jest do dnia dzisiejszego. Obecnie przedmiotem działania przedsiębiorstwa jest prowadzenie działalności produkcyjnej.

Asortyment produktów stanowią:

  1.  Drzwi stalowe zewnętrzne i wewnętrzne
  2.  Drzwi antywłamaniowe

  3.  Drzwi ognioodporne

  4.  Drzwi techniczne

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Created by

Juwent - Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2011